Kurum Profili

Hakkımızda

1980 yılında sektöre adım atan Firmamız, 1997 yılında şirketleşip Doğan Dorse Otomotiv Ltd. Şti. adı altında Hatay’da faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız, artan talep ve çeşitliliği karşılamak, yenilikleri takip etmek ve ürün yelpazesini genişletmek amacıyla MGT GLOBALOtomotiv Limited Şirketini kurup Basınçlı Kaplar (LPG, LNG ve Kriyojenik) Depolama ve Taşıma Tankları imalatına başlamıştır.

Firmamız, bugün 15.000. m2 kapalı olmak üzere toplam 50.000. m2 alanda, 100 ü aşan Teknik ve İdari Personeliyle yıllık en az 1000 adet ürün üretim kapasitesine sahiptir.

Hem yurtiçi hem de yurtdışında faaliyet gösteren MGT GLOBAL, gelişen teknolojiyi takip ederken yüksek kalite anlayışını yetişmiş insan gücü, bilgi ve tecrübeyle birleştirerek kaliteli ve teknolojik hizmet sunmaktadır.

MGT GLOBAL ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek her türlü ihtiyaca cevap verecek tanklar imal etmektedir.

MGT GLOBAL ihracat faaliyetlerini başta Ortadoğu Ülkeleri, Afrika Ülkeleri, Rusya ve Ukrayna olmak üzere toplam 18 ülkeye gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

  • Yurtiçi ve yurtdışında en çok tercih edilen şirket olmak
  • İnsan ve çevreyi gözeterek ürün ve hizmet kalitesini arttırmak
  • Kaliteli hizmet anlayışını sürdürmek ve yer aldığımız sektörde örnek bir kuruluş olmak

Misyonumuz

  • Müşteri memnuniyetini esas alarak, dürüstlük ilkesinden ödün vermeden, kaliteli ve temiz ürünlerle hizmet vermek.
  • Yenilikçi uygulama ve gelişmeleri sürekli ve en iyi şekilde takip ederek üstün kalite ve güvenliğe sahip ürünleri müşterilerimize sunmak.

Scroll to Top